Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film

Info about Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film in DramaMysteriózní Category
Title : Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film
Link : Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film

Read also :


Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film - Hello, readers of KINOBOX, Welcome and thank you for visiting our site. In this post with the title Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film, we have made and prepared it as best as possible so that all readers can easily understand the contents of this post. We hope that the contents in the Drama category, Mysteriózní category, which we write, can be more easily understood by you and useful for you all. Alright, happy reading.

Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film

 Wirbel (2026)










Storyline

Martin je vyhořelý muž, který opustil město a zdědil rozpadající se dům uprostřed zvlněné krajiny Českého středohoří. Doufá, že v opuštěném domě a klidném prostředí najde ztracený směr a nový začátek.

Jeho samotu však naruší nečekané setkání s tajemnou Agnes, která se objeví přímo na prahu jeho nového domova. Martin začíná pátrat po spojitostech mezi Agnes, starými mapami a minulostí místa. Postupně odhaluje zapomenutou historii krajiny a stopy po lidech, kteří z tohoto kraje kdysi zmizeli.

Krajina se však začíná chovat podivně. Půda ukrývá dávno zapomenuté tajemství a prastará síla se pomalu probouzí. Martin si uvědomuje, že Agnes je s tímto místem osudově spojena a že jí hrozí skutečné nebezpečí.

Aby zachránil Agnes, krajinu i sám sebe, musí obnovit ztracenou paměť místa a pochopit tajemství, které po generace zůstávalo ukryté. Wirbel je hypnotické mysteriózní drama o vztahu člověka ke krajině, ztracených kořenech, lidové moudrosti a hledání skutečného domova.

Description:

Wirbel (2026) je mysteriózní československé drama Tomáše Hubáčka. Martin zdědí rozpadající se dům v Českém středohoří a odhalí tajemství krajiny, Agnes i dávno zapomenuté minulosti.

Wirbel

Mysteriózní  Drama

  • Česko / Slovensko  2026  96 min
  • Recenze
  • Chci vidět
  • Oblíbené
  • Seznamy
  • Filmotéka
  • Režie: Tomáš Hubáček
  • Scénář: Tomáš Hubáček
  • Kamera: Alan Soural
  • Hudba: Tomáš Hubáček

Hrají: David Švehlík, Judit Pecháček, Milan Mikulčík, Martin Finger, Alexej Pyško, Markéta Coufalová, Marie Švestková, Philipp Schenker



Tags:
Wirbel, Wirbel 2026, Wirbel film, Wirbel online, Wirbel celý film, Wirbel zdarma, Wirbel HD, Wirbel film online, Wirbel český film, Wirbel slovenský film, Wirbel drama, Wirbel mysteriózní film, Wirbel mysteriózní drama, české filmy 2026, slovenské filmy 2026, české drama 2026, slovenské drama 2026, mysteriózní filmy 2026, nové české filmy, nové filmy 2026, filmy 2026, filmy online, filmy v kinech 2026, filmové novinky 2026, Tomáš Hubáček, David Švehlík, Judit Pecháček, Martin Finger, Milan Mikulčík, Alexej Pyško, Markéta Coufalová, České středohoří, české pohraničí, tajemství krajiny, magický realismus, lidová moudrost, hledání domova

Wirbel 2026, Wirbel film 2026, Wirbel celý film, Wirbel online, Wirbel online zdarma, Wirbel sledujte online, Wirbel HD, Wirbel film online, Wirbel ke stažení, Wirbel trailer, Wirbel recenze, Wirbel obsazení, Wirbel premiéra, Wirbel Tomáš Hubáček, Wirbel David Švehlík, Wirbel Judit Pecháček, Tomáš Hubáček Wirbel, David Švehlík Wirbel, Judit Pecháček Wirbel, český film Wirbel, slovenský film Wirbel, Wirbel český film 2026, Wirbel mysteriózní drama, mysteriózní filmy 2026, české mysteriózní filmy 2026, české drama 2026, slovenské drama 2026, české filmy 2026, slovenské filmy 2026, nové české filmy 2026, nové filmy 2026, filmy v kinech 2026, filmy online 2026, filmové novinky 2026, film o tajemství krajiny, film o českém pohraničí, film o ztracených kořenech, film o hledání domova, film o lidové moudrosti, magický realismus film, české pohraničí film, České středohoří film, Wirbel movie, Wirbel 2026 movie


End of post with the title Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film

Thus our post titled Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film this time, may be useful for all of you. Alright, thanks for visiting and seeing you in another post.
You are now reading a post titled Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film with the link address https://kinobox4k.blogspot.com/2026/10/wirbel-2026-sledujte-online-zdarma-cely.html
Thank you for reading the article Wirbel (2026) – Sledujte Online zdarma, Celý Film Update in , hopefully this article can be useful for all readers. Also read our latest article about Posting Lama

Subscribe to receive free email updates: